Transportes Rápidos 57

Jak wylogować się z aplikacji Amazon na wszystkich urządzeniach?

Przewiń w dół do sekcji Ustawienia, a następnie stuknij Wyloguj się. Po zalogowaniu zobaczysz swoje imię u góry strony. Na wyświetlonej liście opcji dotknij ostatniej opcji, Wyloguj się. Przewiń w dół tego nowego menu i dotknij Ustawienia.

  • W ten sposób możesz usunąć swoje konto z tych urządzeń.
  • Możesz teraz zobaczyć listę wszystkich urządzeń, które aktualnie korzystają z Twojego konta Prime Video.
  • Możesz je znaleźć według lokalizacji lub branży.
  • Po zalogowaniu zobaczysz swoje imię u góry strony.

Znajdź stanowisko, na którym chcesz pracować. Możesz je znaleźć według lokalizacji lub branży. Jeśli znajdziesz stanowisko, które Cię interesuje, kliknij przycisk Apply (Zastosuj) obok nazwy stanowiska na górze strony. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Aby zażądać zwrotu pieniędzy, otwórz stronę Moje zamówienia, znajdź odpowiednie zamówienie, kliknij opcję, wybierz sprawę z listy i wpisz swoje uwagi w polu tekstowym.

Co to znaczy wyrejestrować się?

Kliknij swoje zdjęcie profilowe w górnym rogu. Wyjdź. Przede wszystkim otwórz aplikację mobilną Prime Video. Kroki są takie same dla Androida i iOS. Możesz teraz zobaczyć listę wszystkich urządzeń, które aktualnie korzystają z Twojego konta Prime Video. Widoczna będzie data rejestracji i nazwa urządzenia/platformy.

Kliknij Konta i listy znajdujące się po prawej stronie paska wyszukiwania. Wszystkie te elementy są zarządzane z tego samego konta, dlatego bezpieczeństwo i prywatność są bardzo ważnym etf w centrum uwagi po zyskach ibm za iii kwartał czynnikiem dla firmy. Zamknięcie sesji i zmiana konta to sposób na maksymalną dbałość o dane. Ten proces przebiega w ten sam sposób, niezależnie od systemu operacyjnego urządzenia.

Jak zamknąć aplikację/stronę Amazon na iPhonie i Androidzie

Na stronie Profil stuknij w Ustawienia ikony koła zębatego w prawym górnym rogu. Po otwarciu aplikacji stuknij w zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu. W Firestick nie masz żadnego bezpośredniego sposobu na wylogowanie się z wideo Prime. Tak, możesz się wylogować, jeśli Twoje konto Prime Video nie jest połączone z FireTV. W tym celu wykonaj poniższe czynności.

Jak wylogować się ze wszystkich urządzeń na Amazon?

W zależności od urządzenia, którego używasz, ta opcja może być inna. Nie, zmiana hasła nie spowoduje wylogowania wszystkich urządzeń. Jeśli chcesz wylogować się ze wszystkich urządzeń, musisz ręcznie zmienić hasło na każdym z nich. Jeśli chcesz wylogować się z konta Prime Video, wspomnieliśmy o kroku, aby to osiągnąć na różnych urządzeniach poniżej. Niezależnie od tego, czy jesteś jedynym użytkownikiem konta Prime Video, czy udostępniasz go członkom rodziny, trudno jest śledzić wszystkie urządzenia korzystające z konta. Tak więc pierwszym krokiem rozwiązywania problemów jest sprawdzenie, kto korzysta z konta Prime Video i z jakiego urządzenia.

Jak mogę zmienić walutę?

Aby kontynuować wylogowanie konieczne jest sprawdzenie, czy naprawdę jesteśmy zalogowani na platformie, do tego możemy zobaczyć opcję w prawym górnym obszarze ekranu, w której będzie nasze imię. Powtórz kroki dla wszystkich urządzeń, z których chcesz się wylogować. W ten sposób możesz usunąć swoje konto z tych urządzeń. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany przez wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji Sklep Play, możesz otworzyć menu ustawień na swoim urządzeniu. Przejdź do menedżera aplikacji.

Kiedy mówimy ręcznie, mamy na myśli to, że musisz wprowadzić każde z urządzeń, z których się łączyłeś, i wylogować się. 2 Kliknij opcję Wyloguj się w prawym dolnym rogu wyświetlonego menu. Stuknij w Wyrejestruj, aby usunąć z każdej posiadanej aplikacji lub urządzenia. Z menu rozwijanego wybierz opcję Zarządzaj zawartością i urządzeniami. Możliwość utworzenia takiego skrótu zależy od tego, czy aplikacja obsługuje otwieranie niektórych ekranów lub funkcji za pomocą głębokiego linkowania. W rzeczywistości wiele aplikacji może nie zezwalać na tworzenie skrótów prowadzących bezpośrednio do określonego ekranu ze względów bezpieczeństwa lub użyteczności.

Aby wykonać czynności wymienione poniżej w przeglądarce na komputerze. Pamiętaj, że wylogowanie jest normalnym procesem, kiedy chcesz, możesz ponownie zalogować się na swoje konto, wystarczy mieć pod ręką swoje dane uwierzytelniające. Jeśli znajdziesz funt płozy na brexit sprawozdanie jakieś nierozpoznane urządzenia, możesz je wyrejestrować. Po wyrejestrowaniu urządzenia użytkownik zobaczy monit na ekranie urządzenia o to samo. Kiedy chcesz wyloguj się ze wszystkich urządzeń z którego się łączyłeś, musisz to zrobić ręcznie.

Jak zmienić kraj w aplikacji Amazon?

Teraz kliknij Wyrejestruj obok żądanego urządzenia. Wprowadź żądaną nazwę, na którą chcesz ją zmienić, i kliknij Zapisz. Proces logowania jest środkiem bezpieczeństwa, który pozwala platformie na potwierdzenie Twojej tożsamości, co jest niezbędne czy dzień-trading prawo dla ciebie? zwłaszcza w przypadku osób dokonujących zakupów online. Następnie w Ustawieniach przewiń w dół do Zarejestrowane urządzenia i dotknij go. Kliknij opcję Wyrejestruj w wyskakującym okienku. Kliknij opcję Zarządzaj zawartością i urządzeniami.

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Scroll al inicio