Transportes Rápidos 57

සාමාජිකත්වය සහ ඔබ Mostbet අතරතුර ක්‍රියා පටිපාටියට අත්සන් කරනු ඇත

නැවුම් තරඟයට සහභාගී වීමට, සිත් ඇදගන්නාසුළු Aviatrix වීඩියෝ ක්‍රීඩාව තුළ ඕනෑම ගණනක ඔට්ටු අල්ලන්න.ක්‍රීඩකයාට නව ඔට්ටු ඇල්ලීමේ කාරණයට සමාන දේවල් ලබා දීමට ඉඩ ඇත. අයිතම සම්පූර්ණ කර ඇති අතර ඔබට ප්‍රමුඛ පුවරුවට පෙන්විය හැක.

Mostbet site

දිනපතා, 900 කට වඩා, නව ඔට්ටු දහසක් වැඩසටහන දෙස බලයි, නිසැකවම ක්‍රියාකාරකම් ක්‍රියා පටිපාටි තිස් පහකට වඩා. මම අභ්‍යන්තරව සංකේතනය කර ඇති අතර ක්‍රම අධ්‍යයනය සඳහා ඔබ හුදකලා සේවාදායකයක් භාවිතා කරමි, එබැවින් අපි අපගේ යෙදුම තුළ ව්‍යාජ බුද්ධිය සමඟ රැවටෙමු. ඔබ විශේෂයෙන් නිර්මාණය කර ඇති සරලම ජංගම දුරකථන යෙදුම භාවිතා නොකරන අතර දුරකථන නිෂ්පාදන සඳහා ඉන්ද්‍රජාලික වෙබ් අඩවි සමඟ ඔබට හැකිය. විශේෂයෙන් කේන්ද්‍රගත කළ හැකි වෙබ් වෙළඳසැල් ජංගම මාදිලි සහ ජංගම යෙදුම් වල කාර්යයන් සහ වර්ගය. යෙදුම මෙන්, සමහර විට ඔබට ඔට්ටු තැබීමට, ප්‍රසාද දීමනා ගැන දැන ගැනීමට, ඇතුල් වීමට, මුදල් ගනුදෙනු ලකුණු කිරීමට සහ තවත් දේ.

නැවුම් පොත් තබන්නාගේ නවතම ඇන්ඩ්‍රොයිඩ් වර්ගයට මෙවලමෙහි මතකයන් සම්බන්ධයෙන් මෙගාබයිට් 33ක සම්පූර්ණ නිදහස් ඉඩක් ඉල්ලා සිටින අතර, RAM වෙතින් මෙගාබයිට් දහයක් දුරින් සාමාන්‍යයෙන් හතරක් වැය කරයි. නැවුම් ග්‍රාහකත්වය සත්‍යාපනය කිරීම සඳහා, නවතම පොත් සාදන්නා විද්‍යුත් තැපෑලෙන් සම්බන්ධතාවක් ලබා දෙයි, එසේ නොමැතිනම් විශාල ලොග්වීමක් ඇති ජංගම දුරකථනයක් සහ ඔබට මුරපදයක් ලබා දිය හැකිය. ඔබට සැබෑ ප්‍රසාද දීමනා පිළිබඳ සත්‍ය ප්‍රකාශයන් නිල වෙබ් අඩවියට හෝ Mostbet වෙතින් ඈත්ව සිටින අනුබද්ධ වෙබ් අඩවිවලට සොයාගත හැකිය. ඔවුන්ගේ අරමුණු වර්තමාන වන අතර ඔබ නියත වශයෙන්ම විකල්පයක් ලබා ගැනීමෙන් පසු තද ගතිය වැඩි වේ. එසේ නොවේ, ඊට අමතරව අමතර වෘත්තිකයන් බලන්න, එවැනි වැඩි කරන ලද කාසි විනිමය අනුපාත සහ ඔබට නොමිලේ ඔට්ටු තැබිය හැකිය.

ඒ අතරම, නැවුම් කාර්යයන් කිරීමට නියමිත කාල සීමාවක් නොමැත.සූදුවේ නියැලෙන්නාගේ නවතම ක්‍රියාවට අනුකූල නොවිය හැකි මට්ටමේ උත්සාහය ස්ථිරවම ආශ්‍රිතයාට ලබා දී ඇත. පාරිභෝගික විශේෂාංග නවතම ඔට්ටු ඇල්ලීමේ ප්‍රමිතීන් සපුරාලන්නේ නම්, නවතම වෙන්කිරීමේ උත්සාහය ටින් කර ඇත. ඔබ සූදු ආයතනයකින් අමතර මුදලක් ලබා ගන්නා විට, එය ඔබට ආපසු ගෙවනු ලබන අතර, සැබෑ මුදල් මෙන් නොව දිරි දීමනා මුදල් වේ.

මෙම වර්ගයේ ඔට්ටු වෙනත් සමහර වෘත්තිකයන්ට විවිධ අවාසි ඇත. ක්‍රීඩකයාගේ නවතම ක්‍රියාකාරිත්වය සහ කණ්ඩා https://parthu.in/si/ යමේ සාමාන්‍ය ශක්තිය සම්බන්ධයෙන්. පරිශීලකයින්ට ගවේෂණය කිරීමට අපහසු විය හැකි මුළු මුදල සඳහා වැඩසටහන එතරම් නවීන නොවේ. කෙසේ වෙතත්, ඕනෑම උණුසුම් මාතෘකාවක් ඇති අවස්ථාවක, අපගේම සහය සේවා හැකියාවන් ඇත්ත වශයෙන්ම පහසු වන අතර අපගේම පාරිභෝගිකයින්ට මිනිසුන්ට උපකාර කිරීම සඳහා ඔබ සතුටු සිතින් නිර්මාණය කර ඇත. Mostbet bookie යෙදුම යනු ඔබ මෙතෙක් සොයා ගැනීමට යන විශිෂ්ටතම වාදන වෙබ් අඩවි යෙදුම් වලින් එකකි.

  • බොහෝ අය දැනුවත් Mostbet ගනුදෙනු සොයමින් සිටියත්, සාමාන්‍යයෙන් ඔවුන්ට සාමාන්‍යයෙන් ඇත්ත වශයෙන්ම අවශ්‍ය වන්නේ කුමක්ද යන්න ඔවුන්ට වැටහෙන්නේ නැත.
  • කෙසේ වෙතත්, ඔබට එය ක්‍රීඩා කිරීමට ප්‍රයෝජනවත් ප්‍රතිලාභ කිහිපයක් ඇති අතර ඔබට වැඩි විධිමත්භාවයකින් ජයග්‍රහණ ලබා ගත හැකිය.
  • කැමැත්ත අවශ්‍ය නොවේ, නවතම බුකිය සහ කැසිනෝව එකම වෙබ් පිටු වලින් සොයාගත හැකිය.
  • ඊට අමතරව, නිශ්චිත ඇඳුම් කට්ටල සාමාන්‍ය පෙළට අයත් නොවන බැවින්, පෙර-ඇඳුම් සැකසීමට වඩා තථ්‍ය කාල මාදිලිය තුළ තවත් බොහෝ සබැඳි ක්‍රීඩාවක් ඇත.
  • ඔබට නිර්මාණය කිරීමට අවශ්‍ය සෑම දෙයක්ම රාජ්‍ය වෙබ් අඩවිය විවෘත කිරීමට විය යුතු අතර ඔබට අවශ්‍ය සියලු කරුණු ඇතුළත් කළ හැකිය.

ඔබ එකතු කරන ලද ප්‍රසාද මුදල කල් ඉකුත් වීමට මොහොතකට පෙර භාවිතා නොකරන්නේ නම්, මුදල් අහිමි වීමට ඉඩ ඇති අතර භාවිතා කිරීමට හෝ ගැනීමට නොහැකි වනු ඇත. නිසැකවම, එය අනුබද්ධ වැඩසටහනක් ඉදිරිපත් කරන අතර එමඟින් යමෙකුට හෝ ව්‍යවසායයකට එහි නිෂ්පාදන නිර්මාණය කිරීමෙන් ගාස්තු සුරක්ෂිත කිරීමට ඉඩ සලසයි. ඔබගේ ලේබලය සහ ලිපිනය වැනි කැමති පුද්ගලික තොරතුරු පුරවන්න.

අන්තර්ජාල වෙබ් අඩවියේ ඇති ලුහුබැඳීමේ මූලද්‍රව්‍යය භාවිතා කිරීමෙන් මිනිසුන්ට ඔවුන්ගේ පඩිය නිරීක්ෂණය කළ හැකිය.Mostbet යනු දකුණු අප්‍රිකානු ජනරජයේ පුද්ගලයින්ට විශේෂාංග සපයන මාර්ගගත ක්‍රීඩා ඔට්ටු ඇල්ලීමේ ව්‍යාපාරයකි. සමාගම 2018 ඇතුළත යැපීමට උත්සාහ කරන අතර දකුණු අප්‍රිකාවෙන් පිටත ජාතික ක්‍රීඩා පැනලයේ අධිකරණ බල සීමාව තුළ ක්‍රියාත්මක වේ. ප්‍රදේශ සමූහය නිසා බුකිය අප්‍රිකාවේ දකුණු ප්‍රදේශයේ වඩාත් ජනප්‍රිය ඔට්ටු ඇල්ලීමේ ව්‍යාපාරයක් බවට පත්ව ඇති අතර ඔබට පුළුල් සූදු විකල්ප කට්ටලයක් ලැබෙනු ඇත. සමාගම සියලු මට්ටම්වලින් පසු සියලුම පාරිභෝගිකයින්ට පහසුකම් සපයයි, මෙය නව පුද්ගලයින් සඳහා වැදගත් වනු ඇත, ඒ නිසා Mostbet ඉන්දියාවේ හොඳම බුකිය වේ.

ආශ්‍රිත නිර්ණායක හා අවශ්‍ය නම් ඔබගේ ඇණවුම ක්ෂණිකව සිදුවේ. MostBet පාරිභෝගිකයින් හසුරුවන අතර, පාරිභෝගික සේවාව ඉක්මනින් කාර්යයන් සඳහා පිළියම් යොදන අතර ඔබට ඕනෑම කෙනෙකුගේ ගැටළු වලට ප්‍රතිචාර දැක්විය හැක. නැවුම් Mostbet යෙදුම ක්‍රීඩා ඉසව් සඳහා ඔට්ටු ඇල්ලීමට හෝ ඔවුන්ගේ ජංගම උපාංගයට කැසිනෝ ක්‍රීඩා කිරීමට කැමති කෙනෙකුට විශිෂ්ට විකල්පයකි. නව මෘදුකාංගය Ios සහ android උපකරණ සඳහා ලබා ගත හැකි අතර, එය ඔට්ටු ඇල්ලීමේ විකල්පයන් විශාල ප්‍රමාණයක් සපයන අතර ඔබට සූදු ආයතන වීඩියෝ ක්‍රීඩාව කළ හැකිය. උදාහරණයක් ලෙස, මම සජීවී සූදු ක්‍රීඩා වලින් ප්‍රතිලාභ ලබා ගන්නෙමි, එය මගේ නිවසේ සිටම අවංක කැසිනෝ ශාලාවක් තුළ අත්විඳීමේ වික්‍රමය අත්විඳීමට අවස්ථාව ලබා දෙයි. සංකේතනය කළ ප්‍රවාහයන් නිසා පිරිවැය සැලසුම් කර ඇත, බලපත්‍රයෙන් පිටත පැවතීම යනු ආපසු ගෙවීම් ආරක්ෂිතව උත්සාහ කිරීමයි.

බොහෝ තව් වල අත්හදා බැලීමේ සැකසුමක් ඇත, ඔබට ඩිජිටල් මුදල් ඔට්ටු ඇල්ලීමට ඉඩ සලසයි. සරල ලාභය සමඟ සතිපතා තරඟාවලි වලට සම්බන්ධ විය හැකි අතර දැන් සම්මාන ලබා ගැනීමට වැඩි ආදායමක් ඇත. ඔබේම දේශීය කැසිනෝවේ බොහෝ වෘත්තිකයන්ගෙන් එක් අයෙක් නිතිපතා මිලියන ගණනක ජැක්පොට් ක්‍රීඩා කරයි. ආසියාව තුළ ක්‍රිකට් ක්‍රීඩාවේ ඇති ඉමහත් ජනප්‍රියතාවය සැලකිල්ලට ගනිමින්, එය විනෝදාස්වාදය තෝරා ගැනීමේ ස්වාධීන කොටසෙහි ස්ථානගත කර ඇත. ප්‍රවර්ගය තෑගි අදහස් ලොව පුරා ක්‍රිකට් තරඟාවලි.

නැවුම් Mostbet ios මෘදුකාංගය බාගත කරන්නේ කෙසේද යන්න පිළිබඳ අදහස්?

Mostbet පුරුදු වී නැති බොහෝ දෙනෙකුට, ඔබට ඔබේ ප්‍රථම අවස්ථාවට +125% කින්, BDT විසිපහක්, 100000 දක්වා ආරාධිත දීමනාවෙන් ප්‍රයෝජන ගැනීමට හැකියාව ඇත. MostBet සූදු වේදිකාවේ ඔට්ටු ඇල්ලීමේ නිර්ණායකයෙන් බැහැර ක්‍රම තෝරා ගත් ක්‍රීඩා බ්ලොග් වල වෙනස් වේ. නවතම උදවු ප්‍රවර්ගය සමඟ සම්බන්ධ වීම ඔබට ඉක්මනින් ගැටලුව නියම කිරීමට සහ ඒවා විසඳීමට ඉඩ සලසයි.

උසස්වීම්, තරඟාවලි, සිදුවීම්, හෝ වෙනත් දීමනා සම්බන්ධයෙන් බලහත්කාරයෙන් දැනුම්දීම්. විද්‍යුත් තැපෑල නිසා – ඔබගේ අවශ්‍යතා සඳහා තවදුරටත් ආරක්‍ෂාව සඳහා ඔබගේ රහස්‍ය මුරපදය ඔබ විසින් සාදනු ලබන තහවුරු කිරීම සඳහා මෙය ඉල්ලා සිටී. ජංගම දුරකථනයෙන් – මෙය ඔවුන්ගේ ජංගම දුරකථන අංකය භාවිතා කිරීමෙන් ලැබෙන දායකත්වය වන අතර, එමඟින් ඔබේ සාමාජිකත්වයේ දේවල් සමඟ එය සම්බන්ධ වේ. ප්‍රවේශමෙන් පිළිතුරු දුන් පසු, සෑම පදිංචිකරුවෙකුම දැන් වාඩිලාගෙන ඇති බවට ඔබ සහතික වනු ඇත, නවතම ඇඟවීම-දකුණ දක්වා විකල්පය තට්ටු කරන්න. එක්වන දරන්නා බව තහවුරු කිරීම සඳහා සත්‍යාපන කේතයක් ප්‍රමාණයට ගෙන යා හැක.

  • අපගේ සමාගමට සාමාන්‍යයෙන් අපගේ පැතිකඩවල සංවේදනය වෙනස් කිරීමට අපහසු වන අතර ඔබ අදහස් ගැන සතුටු විය හැක.
  • සමුච්චකයේ සිට අවම වශයෙන් පියවර 3 සිදුවීම් සඳහා පියවර 1.40 හෝ ඊට වැඩි පරතරයක් තිබිය යුතුය.
  • Mostbet යෙදුම තුළ, විවිධ ක්‍රීඩා ඉසව් ආරක්ෂා කර ඇති නිසා ඔබ ඔබේ විකල්පවලට කුඩා නොවනු ඇත.
  • නැවුම් තත්ත්‍වය වැඩි වන තරමට අලුත්ම මුදල් ආපසු ගැනීම වැඩි වේ – සියයට 5 සිට සියයට දහය දක්වා.
  • සීමා දිරිගැන්වීමේ ඔට්ටුව $පියවර 1,250; බිල්පතෙන් මෙම සති 2 තුළ භාවිතා කළ යුතුය.

ඔබ Mostbet සාමාජිකත්වයක් සිදු කරන විට, ඔබට ගෙවනු ලබන අතර, ඔබේ පළමු දැමීමේදී සියයට 125ක දිරිගැන්වීමක් ලැබේ. ඔබගේ ගිණුම ඇති කළ වහාම එක් වරක් පමණක් වලංගු වන සැපයීම. පැයකට පසු, ප්‍රසාද දීමනාව ඔබේ ප්‍රමාණයෙන් සියයට සියයක් වනු ඇත, මන්ද මෙය ගුණාත්මක කාරණයකි. Mostbet කූපන් කේත සෙවීම සඳහා වෙබය පරිපූර්ණ ස්ථානයකි. ඔබට නවතම ප්‍රවර්ධන නීති සඳහා නිල වෙබ් අඩවිය පරීක්ෂා කළ හැක.

Mostbet මෘදුකාංග බෝනස් සහ Promocode

ලිපි ලේඛන නොපැහැදිලි දැයි නැවත තහවුරු කර ගැනීමට ඔබට උපකාර කිරීමට ඔබෙන් ප්‍රශ්න කළ හැකිය. මෙම විස්මිත වෙබ් අඩවිය තනිකරම තොරතුරු ලබා ගැනීම සඳහා වන අතර ඔබ හුදෙක් අභිප්‍රායන් භුක්ති විඳිය හැකිය. සූදු, ඔට්ටු ඇල්ලීම හෝ ඔට්ටු ඇල්ලීම වැනි කිසිදු විලාසිතාවක් අපි පිළිගන්නේ නැත. අපි ධෛර්යමත් නොකරන අතර නීතිවිරෝධී / අවහිර කරන ලද ක්‍රීඩා වලින් අපට කිසිදු පෝරමයක් ඉදිරිපත් කළ නොහැක.

අපේක්‍ෂිත දත්ත ගොනු එකතුවක් වෙනුවට, අපගේ සියලුම වෘත්තිකයන්ට ඔබට වීඩියෝ චරිතයට ආපසු යාමට කිසිදා හැකියාවක් නැත. ඔවුන්ගේ ක්‍රීඩා සාමාජිකත්වය ලියාපදිංචි කිරීමේදී සලකා බලමින් ඔවුන්ගේ ඉල්ලීමට ප්‍රතිචාරයක් ඔබගේම සම්බන්ධතා විද්‍යුත් තැපෑල වෙත ගෙන යන්නට ඇත.බොහෝ මුදල් වර්ග සඳහා, වැඩි දිරිගැන්වීමක් තෝරාගැනීමේ කාලය සාමාන්‍යයෙන් වැඩි දියුණු වන අතර, ත්‍යාග කාරණය සාමාන්‍යයෙන් වෙනස් වේ. ලියාපදිංචි වූ පසු ඔබගේ වෙබ් අඩවියේ ප්‍රධාන පිටුවෙහි වත්මන් වේලා සටහන්කරු උත්සාහ ප්‍රදර්ශනය කෙරේ. ලියාපදිංචි කිරීමේ අදියරේ සිට ඔබේ මුදල සත්‍යාපනය කිරීම අවශ්‍ය නොවේ. සාමාජික වින්‍යාසයන්ගෙන් ඔබට ජංගම දුරකථන හිමිකාරිත්වය නිශ්චිත කර ගත හැක.

නවාතැන් සහ ඔබට වීඩියෝ ක්‍රීඩාව භාර ගත හැකිය

Mostbet අදහස් දැක්වීමේ අංගයක් තුළ, අපි පවතින සියලුම කොමිස් ක්‍රියා පටිපාටි සොයා ගනිමු. Mostbet Asia gaming ලබා දීම ඉතා හොඳයි, නමුත් එතරම් විශේෂත්වයක් නැහැ. නැවුම් පොත් තබන්නාට සාමාන්‍යයෙන් ඔබේ A good-Z පිරික්සුම් ලැයිස්තුවට ක්‍රීඩා ඉසව් විසිපහක්-31ක් පමණ ඇත. වෙනත් ආකාරයකින් ගේලික් පාපන්දු විසි කිරීම ඇතුළු විශේෂිත විදේශීය ක්‍රීඩා ඉසව් සඳහාද ඔබට ඔට්ටු තැබිය හැකිය.

ඩෙස්ක්ටොප් පරිගණක විචල්‍යයක් හිමිකර ගැනීමට දිරි දීමනාව

බොහෝ පරිශීලකයින් මිලදී ගන්නා බැවින්, නවතම වෙබ්මාස්ටර්ට වැඩි ප්‍රමාණයක් ලැබෙන බැවින්, Mostbet වෙතින් බැහැර වූ කැපවීම් යෝජනා ක්‍රමයෙන් ලේඛකයින්ට ප්‍රතිලාභ ලැබිය හැකිය. ඔබගේ MostBet සාමාජිකත්වය මැකීමට, ඔබ ඉක්මනින්ම ඔබගේ බැංකු ගිණුම් සැකසීම් වෙත යා යුතුය. බොහෝ තේරීම්වල පදනම වටා, ඔබ ඔබේ බැංකු ගිණුම සඳහා මකා දැමීමේ විකල්පයක් නිරීක්ෂණය කළ යුතුය. මුරපදයක් සාදන්න, සමහරවිට ඔබට ඔබගේම විද්‍යුත් තැපෑලක් විය හැකිය, එසේ නොමැතිනම් දුරකථන අංකය.

මෘදුකාංග බාගන්න

ඔවුන්ගේ තත්ත්වය වැඩි කිරීම සඳහා ක්‍රියාවලියේ සෑම පියවරක්ම පෙර-පුළුල් කිරීමේ වරප්‍රසාද ගෙන එනු ඇති අතර ඔබට Mostbet වෙතින් හඳුනා ගත හැකිය. අපගේ සියලුම වේදිකාව තුළ තථ්‍ය කාලීන කැසිනෝව Ezugi, Progression ඇතුළු ලෝක ප්‍රසිද්ධ සංවිධානයෙන් බැහැර වීඩියෝ ක්‍රීඩාවකින් වාසය කරයි, ඔබට Vivo Gambling කළ හැකිය. ඔබට ක්‍රීඩා ඉසව් ගණන පිළිබඳ සජීවී පෝරමයක් සොයාගත හැකි අතර ඔබට ඔට්ටු ඇල්ලීමට ඔබ සුදුසු වනු ඇත.තවද ඔබට ඕනෑම වේලාවක සහ ඔබට ඕනෑම ස්ථානයකදී එය නිර්මාණය කිරීමට පහසු ජංගම යෙදුමක් වෙනත් වෙබ් අඩවියකින් ලකුණු කළ හැක.

ගිණුම සඳහා ලොග් වීමෙන් පසු, පුද්ගලයෙකුට ඔට්ටු ඇල්ලීම, ව්‍යාපාර සහ ඔබ විලාසිතාමය සූදු ක්‍රීඩා කිරීම සඳහා හොඳින් විනෝද වූ සිදුවීම් සහිත සැලකිය යුතු තිරයට ක්ෂණිකව ඉදිරියට යාමට නැඹුරුවක් ඇත. විශිෂ්ට බුකියක් තෝරාගැනීමේදී වැදගත් සාධකයක් – ස්ථාන සහ මුදල් ආපසු ගැනීම් ක්‍රියාවලිය කෙතරම් සුමටද? MostBet සෑම ආකාරයකින්ම අත්දැකීම සඳහා විශිෂ්ට ප්‍රමිතීන් ගෙන එයි, ඒවාට ඇතුළත් …

මාර්ගගත තව්

ඉන්පසු ඔබේ Mostbet සාමාජිකත්වයට ලොග් වී ප්‍රතිශත ක්‍රියා පටිපාටි මත නව “Cashmaal” විසඳුම තෝරන්න. අපට ඔබගේ 2 වැනි පිටුවට දැමීමට අවශ්‍ය ගණනට යන්න, එවිට ඔබට ඔබේම විකල්ප ඔප්පු කළ හැක. ඔබේම ප්‍රතිශත ඉඟි බෙදා හැරීමෙන් පසුව, Mostbet ඔබේ දීමනාව නිසි පරිදි බැංකුවෙන් ක්ෂණිකව ණයට ගැනීමට නැඹුරු වේ. ලොග් වූ වහාම, Mostbet Put තේරීම ක්ලික් කර තැන්පතු උපාය මාර්ගය අතරතුර බැංකු කාඩ්පත තෝරන්න.2 වන, ණය දෙන්නාගේ කරුණු වෙත යන්න, උදාහරණයක් ලෙස මාස්ටර්කාඩ් හිමියාගේ අනන්‍යතාවය සහ ඔබට බිල්පත් ලිපිනයට පිවිසිය හැක, ඉන්පසු ඔබ දැමීමට කැමති මුදල ඇතුළත් කරන්න. අවසාන වශයෙන්, සියලු තොරතුරු ඔප්පු කර «අද දින තැන්පත් කරන්න» ක්ලික් කරන්න.

එහි තීව්‍ර ක්‍රීඩා ඔට්ටු තේරීම් කට්ටලයක් ඇති අතර ඔබ දේශීය කැසිනෝ ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාව දවස පුරා මා විනෝදාස්වාදය ලබා දෙනු ඇත.පරිශීලක වැඩසටහන ඇදහිය නොහැකි තරම් අනුබද්ධ-මිත්‍රශීලී ය, එබැවින් අපට මෘදුකාංගයෙන් බ්‍රවුස් කිරීමට හැකි වන අතර ඔබට මගේ ඔට්ටු තැබිය හැකිය. මෙහිදී ඔබට එකිනෙකා ක්‍රීඩා ඔට්ටු ඇල්ලීම සොයා ගත හැකි අතර ඔබ ව්‍යවසාය ඔට්ටු ඇල්ලීම සිදු කරනු ඇත. එපමනක් නොව, ප්රධාන තේරීමේ කූපන්, බෝනස් සහ වත්මන් දීමනා සහිත කොටසක් ඔබ සොයා ගනු ඇත.

Scroll al inicio